Šatní skříň robe 6

kvalitní nábytek do ložnice z kategorie "šatní skříň"

Šatní skříň robe 6

Luxusní šatní skříň italské produkce. Jedná se o výrobek spojující vysoce kvalitně lakované desky a standartní lamino materiály opatřené ABS hranou proti poškrábání. Lakovány jsou nejen pohledové plochy, ale i hrany dílců. Skřín je možno objednat v několika barevných kombinacích lamino+lak, lamino, či celolakovanou variantu (viz. volitelné parametry). Dále je možné zvolit výšku skříně (viz. volitelné parametry). Vnitřní vybavení: 2x šatní tyč+6x police. Na přání lze dokoupit sklápěcí ramínkovou tyč v ceně 7.852,- Kč vč. DPH, příp. zrcadlo á 2.390,- Kč vč. DPH (uvést do poznámky v košíku). Design: Lorenzo Campanelli. Rozměry: šířka: 276 cm hloubka: 59 cm výška: 218/251 cm.

Šatní skříň robe 6 je možná přesně ten doplněk vaší ložnice, který výraz vašeho příbytku dovede k dokonalosti. Zboží Šatní skříň robe 6 z kategorie šatní skříň je vyrobeno pečlivým výrobním procesem za použití kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhověkost nábytku do ložnice. Důležitou vlastností Šatní skříň robe 6 je velice příznivá cena, která dovolí zkrášlit dům či byt i s menším rozpočtem. Veškerý nábytek do ložnice je v nabídce ověřeného internetového obchodu, v kterém naleznete i Šatní skříň robe 6. Výhodou je i možnost dopravy zdarma.

výrobce ID Point CZECH, spol. s r. o.

cena: 29 700,- (běžná cena až 32 670,-)


ESHOP - CHCI VÍCE INFORMACÍZkuste další nábytek do ložnice

další kvalitní nábytek z kategorie "šatní skříň"

Šatní skříň robe 6

Luxusní šatní skříň italské produkce. Jedná se o výrobek spojující vysoce kvalitně lakované desky a standartní lamino materiály opatřené ABS hranou proti poš...

cena: 29 700,- (běžná cena až 32 670,-)